46. FAMA Międzynarodowy Kampus Artystyczny

Szanowni Państwo,
W imieniu organizatorów festiwalu 46. FAMA Międzynarodowy Kampus Artystyczny (Świnoujście, 15-28 VIII 2016) chciałabym zwrócić się z prośbą o dystrybucję wśród studentów / absolwentów Państwa uczelni naszej oferty. Z góry dziękuję za przychylność. Zależy nam na jak najszerszym dotarciu do potencjalnych uczestników festiwalu.

Świnoujski festiwal FAMA (15-28 VIII 2016) to w tym roku m.in.:

SZTUKI WIZUALNE: WYSTAWA „CIAŁO OTWARTE” – Projekt tematyczny adresowany do studentów i absolwentów szkół / wydziałów artystycznych, performerów oraz czynnych artystów zainteresowani działalnością kuratorską.
SEKCJA SCENOGRAFICZNA – Cykl adresowany do osób zainteresowanych tworzeniem scenografii do dużych wydarzeń artystycznych.
SEKCJA FILMOWA – Prezentacje dotychczas zrealizowanych produkcji oraz możliwość zrealizowania własnego filmu podczas festiwalu.
SEKCJA FOTOGRAFICZNA – Projekt warsztatowy i wystawa. Prowadzenie: Tomek Sikora (fotografia kreacyjna), Katarzyna Rainka (fotografia reportażowa).

Na najlepszych uczestników czekają nagrody. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 15 maja 2016:
www.bit.ly/fama2016-zglos-sie.

Więcej informacji na temat powyższych sekcji znajduje się w załącznikach, a także pod linkami:
www.fama.org.pl/artists/sekcja-sztuk-wizualnych-wystawa-performance-art
www.fama.org.pl/artists/sekcja-scenograficzna