III Wystawa Kolektywu Akademicy Krakowscy — KRAKERS 2021

Zapraszamy na 3. Wystawę Kolektywu Akademicy Krakowscy, która odbedzie się w ramach programu głównego tegorocznego KRAKERS Cracow Art Week

Wirtualny spacer  po przestrzeniach, w których dydaktycy Katedry Rysunku i Malarstwa prowadzą zdalnie zajęcia od ponad roku jest otoczką do filmu studentki Olgi Neugebauer, pokazującego jak nasi studenci zmagali się z odosobnieniem, zdalnym nauczaniem i z samymi sobą na niewielkiej wspólnej przestrzeni. W oglądanych pomieszczeniach dydaktyków będzie też można znaleźć inne ślady i efekty zdalnej pracy, oraz ich zmagania się z przestrzenią i własną twórczością w tych apokaliptycznych warunkach.

Miejsce:
Na podwórku jednego z budynków Wydziału Grafiki przy ul. Karmelickiej 16 umieszczony został kod QR który jest linkiem do wystawy

Czas:
Niedziela 13.06.2021, 11:00 – 18.00

Artystki/Artyści
Artur Blusiewicz, Tomasz Daniec, Marcin Dymek, Joanna Kaiser, Olga Neugebauer, Mateusz Otręba, Anna Rakoczy, Katarzyna Skrobiszewska, Zofia Szczęsna, Dariusz Vasina, Jakub Woynarowski

Kuratorka:
Zofia Szczęsna