Konkurs na książkę dla dzieci JASNOWIDZE 2018

Wydawnictwo Dwie Siostry ogłasza trzecią edycję międzynarodowego konkursu na projekt ilustrowanej książki dla dzieci JASNOWIDZE 2018!

Konkurs ma na celu budzenie potencjału drzemiącego w młodych artystach i autorach utworów literackich dla dzieci, motywowanie ich do tworzenia wartościowych, autorskich książek dla dzieci oraz popularyzacja literatury dziecięcej najwyższej jakości, ze szczególną dbałością o stronę artystyczną i edytorską. Książki nagrodzone w poprzednich latach można już znaleźć w księgarniach.

Prace należy nadsyłać od 15 listopada do 15 grudnia 2018 roku na adres Wydawnictwa Dwie Siostry. Będą oceniane przez dwa składy jurorskie – międzynarodowy i wydawniczy. Autorzy zwycięskich projektów zostaną uhonorowani nagrodą pieniężną w wysokości 2500 euro oraz wydaniem książki.

Szczegółowe informacje, regulamin konkursu i materiały promocyjne znajdują się w załącznikach oraz na stronie: http://www.wydawnictwodwiesiostry.pl/jasnowidze_2018/.
Będziemy wdzięczni za przekazanie informacji wszystkim potencjalnym zainteresowanym. Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych materiałów promocyjnych – służymy pomocą!