Zbiórka croudfoundingowa — Fanga 2.0

Jeszcze przez miesiąc (do 06.09.2020) można wziąć udział w zbiórce croudfoundingowej, której celem jest wydanie drugiej edycji zina komiksowego „Fanga” przez studentów naszego wydziału.

Fanga

„Jesteśmy niezależnym wydawnictwem powstałym w roku 2019, w którym to wydaliśmy nasz pierwszy zin komiksowy – Fanga. Pierwszy tom otrzymał pozytywne recenzje, a sam proces tworzenia go okazał się świetną przygodą i okazją do nabrania doświadczenia przy tworzeniu wydawnictwa niezależnego. W tym roku powracamy z drugim tomem Fangi. Tym razem jego temat to “the Neighbourhood”. Planujemy dwukrotnie zwiększyć objętość naszego zina, ponieważ zaprosiliśmy do współpracy kilkoro wspaniałych, polskich artystów. Chcemy również, aby Fanga promowała polskich, młodych twórców komiksowych za granicą, więc w tym roku zamierzamy wydać ją po angielsku. Aby osiągnąć nasz cel postanowiliśmy wspomóc nasz budżet za pomocą kampanii crowdfoundingowej na platformie wspieram.to.”

link do zbiórki: