Konkursy / Ogłoszenia

Konkurs dla studentów NÓWKA SZTUKA 5.0

Celem Konkursu jest wyłonienie 10 studentów lub grup studenckich i umożliwienie udziału w 5. edycji krakowskich targów artystów i dizajnerów Nówka Sztuka. Konkurs skierowany jest do młodych artystów – studentów wszystkich kierunków artystycznych. Impreza odbędzie się w terminie 12–13.11.2022 w Pałacu Ogińskich i Potulickich w Krakowie przy ul. Piłsudskiego 4.

Artyści zakwalifikowani do Targów otrzymują zniżkę na opłaty (do kwoty minimalnej pokrywającej koszty organizacyjne w wysokości 150 zł brutto). Studenci mogą również ubiegać się o refundacje Prorektora ds. Studenckich.

Do konkursu można zgłaszać prace/projekty wykonane następujących mediach: malarstwo, grafika, rysunek, grafika użytkowa, plakat, książka, ilustracja, obiekt, rzeźba, fotografia, komiks, design – przy uwzględnieniu kryteriów oceny prac przez jury studenckiego. Należy przygotować dokumentację zgłaszanych 10 prac w jednym pliku w formacie PDF. Zgłaszane prace będą sprzedawane podczas targów.

Formularz zgłoszeniowy:

Zgłoszenia do 29.10.2022, 23:59