Konsultacje dla kandydatów na studia

Zapraszamy wszystkich chcących w przyszłości studiować na Wydziale Grafiki na konsultacje przed egzaminem wstępnym. Rozmowy on-line mają na celu ułatwienie samodzielnego wyboru prac do teczki prezentowanej w pierwszym etapie egzaminu wstępnego oraz uzyskanie odpowiedzi na wszelkie nurtujące Was pytania dotyczące studiów na naszym wydziale.

Konsultacje odbywają się od 17 lutego 2021 do 7 maja 2021 (środy i piątki).

W celu omówienia prac należy wysłać link do portfolio online na adres mailowy wybranego konsultanta
(Uwaga: prosimy nie przesyłać plików, jak również linków do dysku Google oraz wetrasfer itp.)
Internetowe portfolio można założyć bezpłatnie np. na portalu behance.net

E-mail o temacie „KONSULTACJE – IMIĘ I NAZWISKO” z linkiem do portfolio należy wysłać przed wybranym przez siebie terminem (podanym poniżej), najpóźniej do godz. 23:59 w dniu poprzedzającym konsultacje.

Rozmowy odbywają się przez platformę Teams. Link do spotkania wraz z jego terminem zostanie wysłany mailem (należy mieć założone konto w Microsoft Teams). Konsultacja odbędzie się przed upływem tygodnia od momentu wysłania zgłoszenia.

Uwaga:
Koszt konsultacji – 35,00 zł.
Opłatę należy wnosić na konto ASP w Krakowie w: Santander Bank Polska S.A. 45 1500 1487 1214 8005 4502 0000.
W tytule przelewu należy wpisać „konsultacje – Wydział Grafiki, imię i nazwisko kandydata”.
Kandydat powinien przesłać dowód wpłaty na adres mailowy wybranego konsultanta.

W konsultacjach nie biorą udziału członkowie komisji egzaminów wstępnych.

luty
17  / środa / dr Jakub Woynarowski — jwoynarowski@asp.krakow.pl
19  / piątek / prof. Wojciech Regulski — wregulski@asp.krakow.pl
24  / środa / dr hab. Piotr Panasiewicz — ppanasiewicz@asp.krakow.pl
26  / piątek / dr Tomas Agat Błoński — tablonski@asp.krakow.pl

marzec
03 / środa / prof. Bogdan Miga — bmiga@asp.krakow.pl
05 / piątek / dr Tomasz Winiarski — twiniarski@asp.krakow.pl
10 / środa / dr hab. Zbigniew Cebula — zcebula@asp.krakow.pl
12 / piątek / dr Krzysztof Świętek — kswietek@asp.krakow.pl
17 / środa / prof. Marcin Surzycki — msurzycki@asp.krakow.pl
19 / piątek / dr Wojciech Kwaśniewski — wkwasniewski@asp.krakow.pl
24 /środa / prof. Waldemar Węgrzyn — wwegrzyn@asp.krakow.pl
26/piątek / dr Kacper Bożek — kbozek@asp.krakow.pl
31/ środa / dr hab. Dorota Ogonowska — dogonowska@asp.krakow.pl

kwiecień
07 / środa / dr Zofia Szczęsna — zszczesna@asp.krakow.pl
09 / piątek / dr Stefan Kaczmarek – skaczmarek@asp.krakow.pl
14 / środa / prof. Henryk Ożóg — hozog@asp.krakow.pl
16 /piątek / dr hab. Joanna Kaiser-Plaskowska — jkaiser@asp.krakow.pl
21 /środa / dr hab. Lech Polcyn — lpolcyn@asp.krakow.pl
23 /piątek / dr Bartłomiej Chwilczyński — bchwilczynski@asp.krakow.pl
28 / środa / dr Wojciech Sobczyk — wsobczyk@asp.krakow.pl
30/piątek / dr Katarzyna Skrobiszewska — kskrobiszewska@asp.krakow.pl

maj
05 /środa/ – dr Marta Bożyk — mbozyk@asp.krakow.pl
07 /piątek / dr hab. Michał Jandura – mjandura@asp.krakow.pl

Rekrutacja na rok akademicki 2021/2022
Uwaga! Prosimy śledzić na naszej stronie informacje na temat terminów rekrutacji i egzaminów wstępnych.

Dołącz do nas!