Konsultacje dla kandydatów na studia 2020/2021

W związku z pandemią COV-19 i zamknięciem uczelni zapraszamy wszystkich kandydatów na studia na konsultacje on-line. Rozmowy mają na celu ułatwienie wyboru prac do teczki prezentowanej w pierwszym etapie egzaminu wstępnego, oraz zadanie nurtujących Was pytań dotyczących Wydziału Grafiki ASP.

W celu omówienia prac należy wysłać je w formie sfotografowanych plików JPG (całość danych max. 35MB) lub linku do portfolio na adres konsultacjegrafika@asp.krakow.pl
Internetowe portfolio można założyć na wielu portalach bezpłatnie np. behance.net  dribbble.com www.coroflot.com

E-mail należy wysłać przed wybranym przez siebie terminem podanym poniżej.
Konsultacja odbywa się w formie odpowiedzi zwrotnej na adres e-mail lub podany nr telefonu.
Uwaga: Konsultacje są nieodpłatne

kwiecień
15 / środa / dr Wojciech Sobczyk
17 / piątek / dr Aleksandra Toborowicz
22 / środa / dr hab. Lech Polcyn, prof. ASP
24 / piątek / dr Bartłomiej Chwilczyński
29 / środa / dr Kuba Sowiński

06 /środa / dr Natalia Wiernik
08 /piątek / dr hab. Michał Jandura

Rekrutacja na rok akademicki 2020/2021
Uwaga! Prosimy śledzić na naszej stronie informacje na temat terminów rekrutacji i egzaminów wstępnych. Ze względu na obecną sytuację czerwcowe terminy egzaminów prawdopodobnie ulegną zmianie.

Dołącz do nas!

Opis egzaminu wstępnego