Wystawy / Ogłoszenia

Dzień otwartych drzwi 2.04.2022

Zapraszamy na Dzień Otwartych Drzwi w naszej szkole, który odbędzie się w sobotę 2-go kwietnia.
W 2-ch lokalizacjach oraz online w podanych niżej godzinach większość pracowni będzie otwarte dla zwiedzających, którzy będą mieli możliwość zapoznania się z pracami studentów i absolwentów oraz specyfiką danej dyscypliny. Realizacje będą prezentowane w salach w których na co dzień odbywają się zajęć. Prowadzący oraz ich asystenci, którzy będą dostępni w pracowniach, chętnie odpowiedzą na wszelkie – nawet te najbardziej zawiłe – pytania gości, zarówno na te dotyczące sposobu funkcjonowania konkretnych pracowni, tematów omawianych podczas zajęć, jak również dotyczące korekt, inspiracji czy efektów kształcenia studentów.

ul. Karmelicka 16
10.00–14.00

Pracownia Plakatu (2 piętro)
Zapraszamy na wystawę dwóch projektantów z Iranu: Rezy Mirmoghtadaei i Babaka Safari. Podczas zwiedzania będzie możliwość spotkania z prowadzącym przedmiot i/lub studentami w celu zasięgnięcia informacji o kierunku i charakterze prowadzonych zajęć

Pracownia Liternictwa i Typografii (1 piętro)
Wystawa prac studentów

Projektowanie Wstępne (parter)
Pracownia Komunikacji Wizualnej (2 piętro)
Pracownia Serigrafii (2 piętro)

ul. Karmelicka 16
14.00–18.00

Pracownia Filmu Animowanego (sala 11, I piętro) – pokazy filmów zrealizowanych w pracowni
Pracownia Fotografii I (sala 3, parter)
Pracownia Fotografii II (sala 4, piętro-1)
Pracownia Fotografii III (sala nr 14, I piętro)
Pracownia Obrazowania Cyfrowego (oficyna, 3 piętro)

ul. Humberta 3 (2 piętro)
12.00–18.00

Katedra Grafiki Warsztatowej zaprasza na pokazy tradycyjnych technik graficznych oraz wystawę GRAFIKA ROKU 2021
Pracownie: Drzeworyt, Litografia, Miedzioryt, Wklęsłodruk

10.00–18.00

Instagram: @grafika_asp_krakow i Facebook: @aspkrakowgrafika Wydziału Grafiki

Dydaktycy Katedry Rysunku i Malarstwa będą odpowiadać na pytania kandydatów w mediach społecznościowych WG.
Dodatkowo, przez cały dzień będą udostępniane materiały związane ze specyfiką pracowni.

Program miejsc i wydarzeń dla całej Akademii

Talk-show
3.04.2022
12.00–15.00

Zapraszamy również w niedzielę 3-go kwietnia, na Talk-show „Co z tą Akademią?”, który odbędzie się między 12.00 a 15.00, zarówno w Auli ASP (pl. Matejki 13) jak również online gdzie będzie można zadać nam pytania. Transmisja na żywo na kanale Vimeo oraz na Facebooku.
Prowadzenie: Agnieszka Szuścik – artystka wizualna, edukatorka i działaczka społeczna. Wykłada na Wydziale Grafiki ASP. Prowadzi audycję „Sztuka słuchania” poświęconą sztuce współczesnej w OFF Radio Kraków. Prelegentka TEDx.