Pisanie z Sensem dla studentów Wydziału Grafiki

Tworzysz komiksy albo animacje i łączysz różne dziedziny sztuk? Słowo pisane to dla Ciebie „horror”, „hardcore” czy „harakiri?” Szukasz inspiracji? Kiedy siadasz do pisania czujesz, że to nie Twoja domena? Chcesz jak najlepiej zaprezentować swoje działania? Interesują cię „narracje” i „historie”? Zastanawiasz się co można napisać w zaproszeniu do Twojej przyszłej wystawy? Walczysz z pojęciem „sensu” w Sztuce? Realizujesz projekty artystyczne, w których słowo, tekst, litera odgrywają ważną rolę?

…Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałaś/łeś twierdząco, zgłoś się na autorskie warsztaty „Pisanie z sensem dla studentów Wydziału Grafiki”, z poetą i scenarzystą Mateuszem Moczulskim.
Nowy semestr, co druga sobota, ilość miejsc ograniczona.

Mateo Moczulski – rocznik 1974, scenarzysta, poeta. Autor powieści science-fiction „Przeholowana wyspa” (2005) o assasynach obudzonych z wielowiekowego uśpienia, którą wydał zanim temat stał się modny w świecie gier… Napisał i opublikował m.in. tomiki poezji, sztuki, teksty dla dzieci, awangardowe słuchowiska, a także grę komputerową dla najstarszego żeńskiego klasztoru w Polsce, o płatnych nekrologach nie wspominając. Zdarza się mu pracować w reklamie ale tylko z dobrymi designerami. Ostatnio pisze też teksty piosenek i puszcza muzykę w klubach. Uważa się za freelancera. Z wykształcenia etnolog, coraz częściej publikuje artykuły, inspirowane antropologią współczesnej kultury. Lubi takie pojęcia jak „komunikacja”, „skrót”, „ale po co to robisz?” a także „odbiorca” oraz „storytelling”.

Uwaga! Osoby, które chciałyby wziąć udział warsztatach, prosimy o zgłoszenia e-mailowe na adres: pisaniezsensem@op.pl. Pierwszeństwo w zapisach mają studenci III roku.