Pokaz filmów animowanych studentów ASP w Krakowie

Zapraszamy do obejrzenia oryginalnych, artystycznych animacji studentów ASP w Krakowie. Filmy szalone, refleksyjne, różnorodne, intrygujące zarówno w treści jak też formie. Animacje wykonane w różnych technikach czerpiących również z tradycyjnego warsztatu graficznego.
Pracownia Filmu Animowanego Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, jest wiodącym studiem animacji w Polsce. Studenci i absolwenci odnoszą sukcesy krajowe i międzynarodowe. Filmy biorą udział w najważniejszych festiwalach filmowych: Cannes, Berlinie, Annecy i innych. www.film.asp.krakow.pl

Inauguracja pokazu odbędzie się 18 kwietnia 2023 o godz. 18:00 w Międzynarodowym Centrum Sztuk Graficznych w Krakowie (Rynek Główny 29 – II piętro).

Filmy będzie można także oglądać w dniach 19-21 kwietnia, w godz. 10:00 – 14:00.

Program pokazu:
„Akwarium” reż. Jagoda Czarnowska 5’05’’