Wystawy / Ogłoszenia

Wystawa Końcoworoczna 2024

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie zaprasza na Wystawę Końcoworoczną, stanowiącą okazję do obejrzenia prac stworzonych przez młodych artystów, studiujących oraz kształtujących oblicze naszej uczelni. Wernisaże rozpoczną się 9 czerwca od godz. 10:00.

9–16.06.2024
10–18.00

Siedem wydziałów i dziewięć kierunków. Dziewięćset osób studiujących w krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych – zarówno tych na początku swojej artystyczne drogi, jak i tych, którzy odliczają już godziny do obrony dyplomów. Wśród pokazujących swoje prace znajdą się zarówno debiutujący, jak i uczestnicy prestiżowych przeglądów oraz zwycięzcy i laureaci licznych konkursów.

Nasz wydział zaprasza w 3 miejsca:
Budynek główny przy ul. Syrokomli 21
Katedra Grafiki Projektowej i Pracownia Animacji – ul. Karmelicka 16 (1-2 piętro)
Pracownia Projektowania Książki – ul. Smoleńsk 9 (1 piętro)

Szczegółowy harmonogram otwarć Wystawy Końcowrocznej 9 czerwca

Serdecznie zapraszamy!