Nagroda A’ Design Award Winner dla naszych studentek

Nagroda A’ Design Award Winner za projekt identyfikacji wizualnej festiwalu Polikultura!
Gratulacje dla naszych studentek!

Projekt identyfikacji 5. edycji festiwalu Polikultura został nagrodzony w międzynarodowym konkursie projektowym A’ Design Award and Competition. Praca została wyłoniona spośród kilku tysięcy nadesłanych zgłoszeń w kategorii A’ Graphics and Visual Communication Design Award 2016–2017.

Polikultura to festiwal organizowany przez studentów zarządzania kulturą i mediami w Instytucie Kultury Uniwersytetu Jagiellońskiego, już po raz czwarty we współpracy ze studentami Wydziału Grafiki ASP w Krakowie. Hasło tegorocznej edycji festiwalu to „O dążeniach niepokornych”. Identyfikacja nawiązuje do cenzury, buntu oraz negacji przyjętych schematów.

Praca została zrealizowana w pracowni Liternictwa i Typografii przez cztery studentki: Zuzannę Opozdę, Zofię Dziurawiec, Paulinę Łabuz i Marię Smagę.
Więcej o nagrodzonej pracy na stronie konkursu: https://competition.adesignaward.com/design.php?ID=56843