Dzień otwarty dla kandydatów na studia

W 2022 roku Dzień Drzwi Otwartych odbędzie się w sobotę, 2 kwietnia
Co roku w semestrze wiosennym Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie organizuje Dzień Drzwi Otwartych. Jest to okazja do obejrzenia pracowni i porozmawiania z wykładowcami. Na uczestników wydarzenia czekają warsztaty, prezentacje filmowe i inne atrakcje. Zapraszamy kandydatów na studia, którzy będą mogli obejrzeć szkołę i poznać programy nauczania i obejrzeć prace studentów.
Na Wydziale Grafiki  udostępniane będzie większość pracowni w dwóch lokalizacjach: ul. Humberta 3 oraz ul. Karmelicka 16. Będziemy dostępni także online.
W pracowniach będą dyżurować wykładowcy i przedstawiciele Wydziałowej Rady Samorządu Studenckiego służąc zainteresowanym informacją.
W programie m/in. pokonkursowa wystawa najlepszych grafik studenckich z 2021 roku oraz pokaz filmów animowanych