Dzień otwarty dla kandydatów na studia

Co roku w semestrze wiosennym Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie organizuje Dzień Drzwi Otwartych. Jest to okazja do obejrzenia pracowni i porozmawiania z wykładowcami. Na uczestników wydarzenia czekają warsztaty, prezentacje filmowe i inne atrakcje. Zapraszamy kandydatów na studia, którzy będą mogli obejrzeć szkołę i poznać programy nauczania i obejrzeć prace studentów.
Na Wydziale Grafiki  udostępniane są wszystkie pracownie w czterech lokalizacjach: główny budynek ASP przy pl. Matejki, ul. Humberta 3, ul. Karmelicka 16 i  ul. Smoleńsk 9.
W pracowniach będą dyżurować wykładowcy i przedstawiciele Wydziałowej Rady Samorządu Studenckiego służąc zainteresowanym informacją.
W 2017 roku Dzień Drzwi Otwartych odbędzie się 1 kwietnia (10.00—15.00). Szczegółowy program na stronie głównej ASP w Krakowie.