Wystawy / Konkursy

Grafika Roku 2021 — Call for entries!

Katedra Grafiki Warsztatowej Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie zaprasza wszystkich studentów i absolwentów (do 3 lat po studiach) naszego wydziału do wzięcia udziału w corocznej edycji konkursu Grafika Roku.

Uczestnicy mogą zgłosić maksymalnie 3 prace. Do wygrania nagrody od 1000 do 3000 zł.
Grafiki oceniać będzie jury w składzie:
prof. Joanna Kaiser, dr Marta Bożyk, mgr. Marlena Biczak, dr Artur Blusiewicz, dr Krzysztof Świętek
Komisarzem konkursu jest jak zwykle dr Bartłomiej Chwilczyński, i do niego należy kierować dodatkowe pytania organizacyjne.
Wybrane prace zostaną zaprezentowane na wystawie w Galerii Humberta 3, a po jej zakończeniu organizatorzy przewidują wydanie katalogu.

Prace należy składać w nieprzekraczalnym terminie 28.01.2022 w Pracowni Litografii.

Szczegółowe informacje:
GRAFIKA ROKU 2021 regulamin